Persoonlijke pagina
Max Dassen
“Elke stap telt. Voor hoop. Voor leven.”

Ik ben Max, 27 jaar. Geboren en opgegroeid in Tilburg. In het dagelijks leven werk ik als marketeer bij een interieurbedrijf in Oisterwijk. Een leven met plannen, ambities en dingen om naar uit te kijken β precies dat wat zo kwetsbaar wordt zodra ziekte je raakt.
Sport speelt al jaren een grote rol in mijn leven. Niet alleen om fit te blijven, maar omdat het me leert doorzetten. Om door te gaan als het ongemakkelijk wordt. Die mindset neem ik mee wanneer ik me voorbereid op de New York Marathon.
Ik loop deze marathon voor KWF Kankerbestrijding. Omdat kanker niemand spaart. Omdat bijna iedereen wel iemand kent die ermee te maken heeft gehad. En omdat vooruitgang alleen mogelijk is als we blijven investeren in onderzoek.
Mijn vader liep de New York Marathon in 2010. Dat moment heeft altijd indruk op me gemaakt. Nu krijg ik de kans om samen met mijn broertje Jip in diezelfde stad te lopen. Dat voelt bijzonder. Niet als herhaling van een prestatie, maar als een gezamenlijk moment waarin sport, familie en betekenis samenkomen.
Tijdens de marathon zal het zwaar worden. Dat weet ik zeker. Maar dat weegt niet op tegen wat mensen met kanker dagelijks meemaken. Juist dat besef geeft mij motivatie om door te gaan β stap voor stap, tot aan de finish.
Wil je helpen om impact te maken? Met jouw bijdrage aan KWF Kankerbestrijding zorg je ervoor dat deze marathon verder gaat dan de finishlijn.
Samen kunnen we levens veranderen. Hartelijk dank voor je steun.
Donatieteller: β¬Β 0,00
Donatieformulier
"*" geeft vereiste velden aan
Donatieteller Team 2026: β¬Β 32.202,22
Doelstelling: minstens β¬ 43.000,00
Deze teller wordt automatisch bijgewerkt
en is actueel op dit moment.
β¬ 544.996,05
Dit is het bedrag dat Run for Life tot nu toe heeft gedoneerd aan KWF Kankerbestrijding.
Run for Life Team 2011 – 2025
β¬ 73.674,66
Dit is het bedrag dat Run for Life Team 2025 heeft gedoneerd aan KWF Kankerbestrijding.












